Wykład otwarty „Projekty IT w branży ubezpieczeniowej – o wyzwaniach analityka i project managera”

7 marca, 2024

07.03.2024, 16:45 – 18:15, 408 A
Insurance Week
Tomasz Jedroszkowiak, Comarch SA, Insurance Business Unit, Director Maciej Jakubowski, Comarch SA, Business Analyst
Joanna Olszewska, Sollers Consulting, Senior Consultant
O czym będziemy mówić?
O wyzwaniach i dobrych praktykach analityka i project managera na podstawie doświadczeń z międzynarodowych projektów IT w branży ubezpieczeniowej. Odpowiemy, między innymi, na pytania:
Analityk biznesowy, project manager – kim jest i z jakimi problemami się mierzy?
– Jakie wyzwania pojawiają się przy zbieraniu wymagań biznesowych od klienta?
– Jak tworzyć dokumentację projektową?
– Jak wygląda proces projektowania UX?
– Implementacja i testowanie – jakie wyzwania?
– Demo – czy to, co zbudowaliśmy zgadza się z wymaganiami klienta?

Zobacz wszystkie wydarzenia