Wykład otwarty „Przestępczość ubezpieczeniowa – pojęcie, metody i sposoby przeciwdziałania na przykładzie grupy PZU”

4 marca, 2024

04.03.2024, 15:00 – 16:30, Aula UEP, budynek A
Insurance week
Robert Dybka
O czym będzie mowa?
Dowiecie się, jak rozumiane jest w Kodeksie karnym przestępstwo ubezpieczeniowe, jakie są najbardziej popularne sposoby popełniania przestępstw na przykładach konkretnych szkód, jakie są symptomy przestępstw, czyli co sprawia, że szkoda otrzymuje status „podejrzanej” w oczach zakładu ubezpieczeń oraz co ubezpieczyciele robią, by działaniom przestępczym przeciwdziałać.

Zobacz wszystkie wydarzenia