Absolwenci Awanse absolwentów Uniwersytet

Absolwentka UEP na liście „25 under 25” magazynu Forbes

4 kwietnia, 2022

Olga Kotyk, zeszłoroczna absolwentka UEP kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, założycielka i prezeska fundacji skupiającej się na wyrównywaniu szans edukacyjnych dzieci z domów dziecka, znalazła się na liście „25 under 25” magazynu Forbes jako jedna z 25 „wybitnych i nieprzeciętnych osób przed 25 rokiem życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa”. Wyróżniono ją w kategorii działalność społeczna.

Serdecznie gratulujemy!

MISJA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU:
W poczuciu społecznej odpowiedzialności prowadzimy innowacyjne badania oraz kształcimy liderki i liderów przyszłości.