Studenci - aktualności

Future Labs Forum: open networking event in Poznań

Planujesz oderwać się na chwilę od sesji? Czy jesteś już po wszystkich egzaminach? PSNC Future Labs chętnie umożliwi Ci oderwanie się od notatek, bez wyrzutów sumienia! W czwartek, 8 lutego o 15:00 organizujemy kolejne spotkanie networkingowe z cyklu Future Labs Forum. Odbędzie się ono w naszej siedzibie przy ul. Zwierzynieckiej 20 w Poznaniu.

Tym razem skupimy się na przecięciu świata technologii i medycyny! Nasi prelegenci i nasze prelegentki opowiedzą Wam o zastosowaniach sztucznej inteligencji w medycynie oraz nieoczywistym wpływie technologii na zdrowie. Będziemy gościć zarówno osoby pracujące w branży technicznej, medycznej, jak i związane z humanistycznym aspektem technologii.

Po krótkich wystąpieniach zaprosimy Was do wspólnej dyskusji przy kawie. Jest to świetna okazja, aby poznać ciekawych ludzi z pasjami. W naszej przestrzeni spotykają się studenci, pracodawcy oraz przedstawiciele wielu różnych branż. Bardzo łatwo poznać osobiście osoby, które zarażą Was swoją pasją do projektów, albo zaproszą Was do wspólnego działania.

Dodatkowo, planujemy ogłosić pewną niespodziankę, nad którą pracujemy już kilka miesięcy. Więcej szczegółów przekażemy na miejscu.

Zapraszamy serdecznie! Koniecznie zabierzcie ze sobą swoich znajomych!

Szczegóły tutaj