Narodowa reprezentantka Polski w EIBA

22 lutego, 2022

Dr hab. Katarzyna Mroczek-Dąbrowska, prof. UEP, z Katedry Konkurencyjności Międzynarodowej została wybrana nową narodową reprezentantką Polski w organizacji EIBA. Będzie sprawować tę funkcję w kadencji 2022-2025. Poprzednio reprezentantką Polski była również przedstawicielka naszej Uczelni, prof. dr hab. Barbara Jankowska. Wybór ten jest niewątpliwym wyróżnieniem i potwierdzeniem dużego zaufania, jakim nasi naukowcy z zakresu biznesu międzynarodowego cieszą się w Europie.

The European International Business Academy (EIBA) została założona w 1974 roku i jest stowarzyszeniem naukowców i praktyków zainteresowanych wielodyscyplinarną i stale rozwijającą się dziedziną biznesu międzynarodowego. Członkostwo jest otwarte nie tylko dla osób z Europy, ale także z innych krajów. Obecnie EIBA ma około 500 członków z ponad 50 krajów na całym świecie, reprezentujących wszystkie kontynenty.