Studenci - aktualności Uniwersytet

Nasz student złotym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym

6 kwietnia, 2022

Nasz student, Filip Wagner zdobył dwa złote medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Strzelectwie Sportowym, które odbyły się w Bydgoszczy.

Zawodnik UEP był nie do pokonania w konkurencji 10 m pistolet pneumatyczny 60 strzałów – mężczyźni oraz 25 m pistolet szybkostrzelny 2×30 strzałów – mężczyźni. Nie opuszczała go doskonała forma, a walce o złoto wyprzedził sportowców z AWF we Wrocławiu, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Nasz medalista jest studentem II roku na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji.

Serdecznie gratulujemy!

MISJA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU:
W poczuciu społecznej odpowiedzialności prowadzimy innowacyjne badania oraz kształcimy liderki i liderów przyszłości.