Szkoła doktorska

Ogólnopolska konferencja Forum Szkół Doktorskich

Szanowni Państwo,

Prorektor ds. Badań i Kadry Akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Prof. dr hab. Ewa Stańczyk-Hugiet oraz Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – Prof. dr hab. Czesław Zając mają przyjemność zaprosić Pana/Panią na ogólnopolską konferencję Forum Szkół Doktorskich, której celem jest wymiana doświadczeń związanych z zastosowaniem i rolą sztucznej inteligencji w nauce. W obliczu dynamicznego rozwoju AI konieczne jest określenie jej miejsca w prowadzeniu badań, pozyskiwaniu danych i ich analizie, a także refleksja nad wykorzystaniem niestandardowych rozwiązań, jakie oferują nowe technologie, oraz określenie stawianych przez nie wyzwań.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką, zaangażowane w pracę i rozwój Szkół Doktorskich, naukowców zainteresowanych rozwojem warsztatu badawczego oraz promotorów pracujących z doktorantami i samych doktorantów.

Temat konferencji: Doświadczenia związane z zastosowaniem i rolą sztucznej inteligencji w nauce.

Termin: 7 maja 2024 o godz. 9.00.

Konferencja odbędzie się on-line (w aplikacji TEAMS).

Udział w niej jest bezpłatny.

Program konferencji wraz z zaproszeniem znajdzie Pan/Pani w załączniku.

Aby wziąć udział w forum, należy wypełnić do 6 maja do godz. 12.00 formularz: https://forms.office.com/e/6meTVkgegv

Z poważaniem,

mgr Renata Majewska