Szkoła doktorska

Statystyka w naukach o zdrowiu - seria webinariów

W imieniu Polskiej Grupy Narodowej Międzynarodowego Towarzystwa Biostatystyki Klinicznej (ISCB), zapraszamy na kolejne webinarium pt.:

Wprowadzenie do Metaanalizy – na przykładzie danych dotyczących zdrowia

prowadzone przez dr. hab Michała Michalaka już w najbliższą środę 17.04.2024 (12:15-13:15).

Link do spotkania

Identyfikator spotkania: 359 724 721 536

Kod dostępu: jC9VDq

Nasze webinaria to 45 minut intensywnej nauki i 15 minut dyskusji.

Kierujemy je do osób pracujących naukowo, które wykorzystują statystykę jako jedno z narzędzi swojej pracy.

Jest to okazja by:

– poznać jak wykonuje się krok po kroku poszczególne etapy analizy danych na rzeczywistych przykładach

– zapoznać się z możliwościami, jakie dają różne programy statystyczne PQStat/MedCalc/R/JMP/Statistica

Szczegółowe informacje o poszczególnych tematach oraz terminach webinariów znajdują się na stronie

Webinaria poprowadzą pracownicy Katedry i Zakładu Informatyki i Statystyki, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu we współpracy z Katedrą Biostatystyki i Teorii Układów Biomedycznych, Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, UMK w Toruniu.

Webinaria finansowane są z projektu pod kierownictwem prof. Przemysława Guzika, pt. „Rozwój Uniwersyteckiego Centrum Badań Sportowo-Medycznych w Poznaniu”, dofinansowanego ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Społeczeństwa” (nr projektu NdS/544750/2021/2022).

Barbara Więckowska (koordynator webinariów)

oraz Magdalena Roszak (kierownik Katedry)

Katedra i Zakład Informatyki i Statystyki
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu