Szkoła doktorska

Warsztaty dotyczące oceny śródokresowej

Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,

29 kwietnia o godzinie 17:00 odbędą się warsztaty praktyczne online dla studentów zainteresowanych kształceniem w szkole doktorskiej, absolwentów oraz doktorantów organizowane w ramach projektu „Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość! – popularyzacja wiedzy o systemie kształcenia doktorantów”. Będą one miały na celu wyposażenie uczestników w:

wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z oceną śródokresowej.

kompetencje w zakresie przygotowania się do oceny śródokresowej.

Podczas warsztatów przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.

Warsztaty poprowadzi:

1. pr.- Wojciech Kiełbasiński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) – Rzecznik Praw Doktoranta KRD, radca prawny, autor kilkunastu publikacji naukowych, prowadzący szkolenia z zakresu prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, postępowania administracyjnego oraz umiejętności miękkich. Laureat nagrody specjalnej w konkursie Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2023.

Formularz rejestracyjny na warsztaty w języku polskim:

W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Nasz email: sdtoprzyszlosc@gmail.com

WWW

Pozdrawiam serdecznie,

mgr Monika Wilanowska
II zastępca Rzecznika Praw Doktoranta

Szkoły Doktorskie to Nasza Przyszłość!
Krajowa Reprezentacja Doktorantów

ul. Nowogrodzka 12/6, 00-511 Warszawa | NIP: 7010333304