Wiadomości BOS

Wybory seminariów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia

6 listopada, 2023

Uwaga Studenci
I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia studiujący na kierunkach:

analityka danych ekonomicznych; ekonomia; finanse, audyt, inwestycje; informatyka i ekonometria, Innovation Management; jakość i rozwój produktu (stacjonarne studia 4-semestralne); marketing; międzynarodowe stosunki gospodarcze; Master in International Business; rachunkowość i finanse biznesu oraz zarządzanie

 

W dniach 20-26 listopada 2023 roku odbędą się wybory seminariów dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia, studiujących na kierunkach: analityka danych ekonomicznych; ekonomia; finanse, audyt, inwestycje; informatyka i ekonometria, jakość i rozwój produktu (stacjonarne studia 4-semestralne); marketing; międzynarodowe stosunki gospodarcze; rachunkowość i finanse biznesu oraz zarządzanie. Wybory seminariów zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem systemu USOS.

Zatwierdzona przez właściwego dyrektora studiów oferta seminariów oraz zasady zapisów, są zamieszczone na stronie internetowej BOS.

Każdy Student musi skontaktować się z potencjalnym promotorem i uzyskać jego zgodę na zapisanie się na seminarium. Wskazany jest kontakt z promotorem w okresie poprzedzającym uruchomienie zapisów w systemie (od momentu udostępnienia oferty). Student kontaktuje się z potencjalnym promotorem za pomocą poczty elektronicznej tylko ze studenckiego adresu mailowego – NIU@student.ue.poznan.pl (w mailu należy obowiązkowo podać kierunek, stopień studiów oraz informację czy są to studia stacjonarne, czy niestacjonarne). Dopiero po uzyskaniu akceptacji promotora, student może wprowadzić wybór do systemu USOS.

W sytuacji, kiedy Student uzyska zgodę na zapisanie się na seminarium od więcej niż jednego promotora, po dokonaniu ostatecznego wyboru i zapisu w systemie USOS, powinien powiadomić promotorów do których się nie zapisał (a od których uzyskał wymaganą zgodę) o tym fakcie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.