Studenci - aktualności Wiadomości BOS

Wzbogać CV! Zostań wolontariuszem wizerunkowego projektu UEP i NBP!

29 lutego, 2024

Poprowadź z nami największy projekt wizerunkowy UEP!

Szukamy wolontariuszy do prestiżowego projektu NBP i UEP. Poświęć nieco ponad 2 h swojego czasu 6 razy w semestrze, a zyskujesz cenny wpis w CV wyróżniający Cię na rynku pracy, referencje i doświadczenie w organizacji eventu z obszaru CSR. Każdy pracodawca docenia taki punkt w portfolio!

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy wzorowany jest na amerykańskich programach szerzenia wiedzy biznesowej od szkół podstawowych. Wolontariusze podczas 6 półtoragodzinnych zajęć z przedsiębiorczości pomagają wykładowcom UEP w organizacji i prowadzeniu zajęć praktycznych z biznesu i przedsiębiorczości z uczniami klas szkół podstawowych z klas 4-6.

Zapewniamy dyplom podpisany przez Rektora UEP!! Od Was wymagamy głównie zaangażowania! Zgłoszenia (zawierające imię i nazwisko oraz rok i specjalność) przyjmujemy do  10 marca 2024 r. na wolontariusz@ue.poznan.pl.

Potwierdzenie przyjęcia na wolontariat otrzymacie mailem 11 marca.

Program organizacyjnie koordynuje Dział Marketingu UEP. Kontakt tel: 061 856 94 84.

Terminy spotkań: 25 marca, 8 kwietnia , 22 kwietnia , 13 maja, 27 maja, 10 czerwca

Spotkania odbywają się po godz. 16:45.

Czekamy na Ciebie!!!!

Więcej o programie>> https://ue.poznan.pl/wydarzenia/koniec-zapisow-na-ekonomiczny-uniwersytet-dzieciecy/