Aktualności

MIND PARK

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu MIND PARK, które odbędzie się 12 grudnia 2013 r.
Poznań,  03.12.2013r.

 

Poznański Park Technologiczno Przemysłowy
Kamila Górczyńska-Żyżkowska
Rzecznik prasowy
tel.: +48 601 805 484
e-mail:kamila.zyzkowska@intouchpr.pl

 

ŚWIAT W KIESZENI CZYLI SOCIAL MEDIA VS. MOBILE.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu MIND PARK, które odbędzie się 12 grudnia 2013 r. Tym razem gościem spotkania będzie Borys Wróbel, propagator wielokanałowego wspierania marek w mobilnych mediach. Założyciel 1APP- wyspecjalizowanego software house’u tworzącego rozwiązania mobilne i webowe dla znanych marek. Mentor spotkań start-up'owych, prelegent i członek paneli eksperckich na konferencjach poświęconych kreacji oraz komunikacji marek w nowych mediach. 

- Temat grudniowego MIND PARK-u odbiega merytorycznie od poprzednich, poświęconych głównie kontaktom z inwestorem. Teraz dla odmiany mówić będziemy o rzeczach, o których należy  pamiętać na etapie budowania własnej marki. – mówi Piotr Juskowiak, menedżer PPTP

  Borys Wróbel, jako jeden z ekspertów i weteranów rynku mobilnego w Polsce, postara się odpowiedzieć na pytanie dlaczego działania mobile powinny być planowane wspólnie z całym planem aktywności marki i nowej firmy. Czy to aby nie mobile szczególnie napędza social media? I jak to wszystko połączyć? – dodaje Kamila Żyżkowska, organizator spotkania.

Celem projektu MIND PARK jest wymiana myśli i stymulowanie przedsiębiorczości. Każde spotkanie to opowieść, która pozwala zrozumieć jak osiąga się sukces w biznesie. Do udziału w projekcie zapraszamy znane twarze biznesu, wizjonerów i autorytety biznesowe, które osiągnęły sukces i dziś dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z tymi, którzy dopiero rozpoczynają przygodę
z biznesem.

Wystąpienia prelegentów skupione są na praktycznych aspektach prowadzenia firmy i tworzeniu innowacyjnych projektów. Całość podzielona jest na dwie części: pierwsza, oficjalna to przekaz kluczowej idei spotkania. Druga to dyskusja i kuluarowe rozmowy.

Poprzednie spotkania z serii MIND PARK swą obecnością zaszczycili znani animatorzy biznesu,  Andrzej Głowacki, założyciel i prezes spółki doradczo-inwestycyjnej DGA S.A, i Bartłomiej Gola, partner zarządzający SpeedUp Group, twórca wiodącej polskiej grypy funduszy venture.

MIND PARK to projekt otwarty. Udział w prelekcjach jest bezpłatny i ogólnodostępny. Wszystkie prezentacje ze spotkań dostępne są także w formie on-line na stronie projektu www.pptp.pl/mindpark.

***

Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy jest instytucją otoczenia biznesu, wspierającą regionalnych przedsiębiorców. W ramach Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego uruchomiony został Inkubator Przedsiębiorczości, który powstał by wspierać, promować i wprowadzać do świata biznesu innowacyjne pomysły młodych przedsiębiorców.