W trakcie debaty odpowiemy na pytania:

– jak zarządzać w świecie ciągle zmieniających się technologii?

– jak menedżerowie mogą przewidywać zmiany technologiczne?

– czym różni się zarządzanie zespołem w Przemyśle 4.0 od zarządzania, które wcześniej było wykorzystywane w Przemyśle 2.0 i 3.0?

– czy w gospodarce 4.0 menedżerowie w ogóle są potrzebni, skoro decyzje podejmowane są przez algorytmy?

– jak przekonywać i przystosowywać pracowników do zmian wynikających z nowych technologii i gospodarki 4.0?

Paneliści:

– prof. dr hab. Wojciech Czakon, Uniwersytet Jagielloński, ekspert zarządzania strategicznego, prowadzi badania nad krótkowzrocznością strategiczną i tożsamością cyfrową

– Dariusz Kucz, doświadczony praktyk biznesu z globalnym doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami, przewodniczący Rady Uczelni UEP

– dr hab. Maja Sajdak, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalistka w zakresie zwinnego zarządzania, kierownik projektu RID

Moderator: dr hab. Milena Ratajczak-Mrozek, prof. UEP

Zachęcamy do udziału pracowników, studentów i wszystkie osoby zainteresowane powyższym tematem. Zapraszamy także do zadawania pytań poprzez czat.

4 lutego 2022, godz. 12.00 , transmisja na żywo na kanał YT UEP.

Projekt Ekonomia w Obliczu Nowej Gospodarki realizowany jest w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019 – 2022 nr projektu 004/RID/2018/19 kwota finansowania 3.000.000 zł.