Horyzonty Dydaktyki 2023

25 maja, 2023

W dniu 25 maja 2023 r. w godz. 9:30-15:30 w sali 111A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbędzie się pierwszy z cyklu Studencki Dzień Jakości Kształcenia w UEP pn. „Horyzonty Dydaktyki 2023” współorganizowany przez Parlament Studencki UEP.

W ramach wydarzenia zaplanowane są wystąpienia dydaktyków i praktyków biznesu, panele dyskusyjne, a także warsztat dla studentów pn. „Sztuka tworzenia prezentacji biznesowych”, który poprowadzą przedstawiciele firmy BCG Platinion (sala 408 A, godz. 10:15-12:15).

PROGRAM WARSZTATU:

• BCG i BCG Platinion – o tym, czym zajmuje się doradztwo strategiczne oraz jak wygląda typowy tydzień konsultanta
  • Sztuka tworzenia prezentacji – kluczowe zasady tworzenia wysokiej jakości prezentacji biznesowych
  • Case study – praca w grupach
  • Q&A – panel pytań i odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz wszystkie wydarzenia