Sprawy socjalne

MORFEUSZ SEN – Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

17 marca, 2024

Jak tu zasnąć, gdy tyle się dzieje wokół? Gdy rodzice mówią o niespodziance, o parapet uderzają krople deszczu, a na strychu pojawiają się niespodziewani goście? Zapraszamy Was do poznania małego Krzysia, wysłuchania opowieści o tym, co przed snem przychodzi do głowy i skąd się biorą marzenia senne… A może nawet pozwolicie kołysankom ukołysać się do snu?

Dzieci w trakcie spektaklu siedzą lub leżą na ogromnej kołdrze, pojawiają się kołysanki, jest błogo, kolorowo i magicznie 🙂  Dla dzieci od 5 lat. 50 min.

17 marca 2024 |g. 12:00 | CSD | Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1, wejście od ul. Za Cytadelą,  | zapisy do: 16-02-2024 | cena biletu: 35,00 zł | cena biletu z minimalnym dofinansowaniem z ZFŚS: 28,00 zł | cena biletu da dziecka – 7 zł + dofinansowanie | bilety nienumerowane

Zobacz wszystkie wydarzenia