Sprawy socjalne

NIEbo i dłoNIE – Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, Państwowy Teatr Lalki TĘCZA w Słupsku

10 marca, 2024

To jest A, to jest O. Łączą je wspólne zabawy, czas spędzony w przedszkolu i przyjaźń. Choć początkowo wydają się nierozłączne, stopniowo pojawiają się pierwsze różnice zdań, pierwsza kłótnia. W końcu też stają przed wyzwaniem – czy dostosować się do drugiej osoby, czy zaznaczyć swoją odrębność i pójść własną drogą. Dla dzieci od 4 lat. 50 min.

10 marca 2024 |g. 12:00 | CSD | Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1, wejście od ul. Za Cytadelą,  | zapisy do: 16-02-2024 | cena biletu: 35,00 zł | cena biletu z minimalnym dofinansowaniem z ZFŚS: 28,00 zł | cena biletu da dziecka – 7 zł + dofinansowanie | bilety nienumerowane

Zobacz wszystkie wydarzenia