Aktualności

100 potwornych opowieści o pieniądzach czyli jak żyć, zarabiać i wydawać z głową

zapraszamy na spotkanie z Maciejem Samcikiem!

Maciej Samcik to niekwestionowany autorytet, demaskator pułapek i pogromca reklam - dziennikarz ekonomiczny, szef Pieniędzy Ekstra, czwartkowego dodatku konsumenckiego „Gazety Wyborczej”, laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym Grand Press dla najlepszego dziennikarza specjalistycznego. 


Od 17 lat opisuje pułapki finansowe w „Gazecie Wyborczej”, a od ponad pięciu – w popularnym blogu „Subiektywnie o finansach”. W tym czasie udało mu się wyciągnąć z finansowych tarapatów setki, a może i tysiące ludzi.  

 

To najodpowiedniejszy człowiek by doradzić jak uniknąć pułapek finansowych, jak właściwie czytać reklamy i jak wybrać bank i doradcę. Ten wykład nie uczyni z was miliarderów, ale zastosowanie rad Samcika spowoduje, że komuś trudniej będzie zrobić z was nędzarzy. Pułapek finansowych, które prowadzą do bankruta, jest bowiem mnóstwo. Brawurowy wykład poparty wieloma przykładami wziętymi z życia, a także z doświadczenia i z błędów, które autor sam popełnił pokaże tylko niektóre z nich. Jednak poznanie ogólnych mechanizmów jest jak instalacja alarmu w samochodzie. Oszust zbije szybkę, ale już nie uda mu się oskubać was po cichu.


Współorganizatorem wykładu jest SKN PRYZMAT.


Poniedziałek 2 czerwca 
11:30 – 13:00 
sala 0011 Budynek Główny