Bezpłatny dostęp do Pulsu Biznesu

Studenci i pracownicy UEP mogą na bieżąco korzystać z artykułów, komentarzy i analiz ekonomicznych dzięki bezpłatnemu dostępowi do elektronicznej wersji Pulsu Biznesu.

Na terenie uczelni można również pobrać nieodpłatne egzemplarze drukowanej wersji czasopisma. Fundatorem jest grupa Amica, wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego. Inicjatywa ma wspierać przyszłych specjalistów gospodarczych, by lepiej funkcjonowali w środowisku biznesowym.

– Dla naszej firmy edukacja jest niezwykle istotna, a dostęp do „Puls Biznesu” zapewnia możliwość zdobywania rzetelnych informacji. Artykuły stanowią doskonałe uzupełnienie akademickiej wiedzy zdobywanej podczas wykładów i z podręczników. Bardzo cenne mogą być zwłaszcza artykuły opisujące kluczowe trendy na rynku, które na naszych oczach zmieniają funkcjonowanie biznesu – takie jak cyfryzacja czy ESG – mówi Maja Rutkowska, dyrektorka HR w Grupie Amica.

Już teraz wielu absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zajmuje kluczowe stanowiska menedżerskie w Grupie Amica. Dlatego też, wsparcie edukacji studentów to strategiczna inwestycja w przyszłych pracowników dla całej polskiej gospodarki.

Bezpłatny dostęp do treści premium „Pulsu Biznesu” można uruchomić w kilka chwil na stronie https://www.pb.pl/subskrypcja/uczelnie/uepoznan

Wersja cyfrowa oferuje bogatszą treść niż drukowana. Obejmuje m.in. rozbudowaną platformę, która oferuje szczegółowe analizy i prognozy kluczowych danych makroekonomicznych i sektorowych.

Grupę Amica od lat angażuje się w realizację projektów edukacyjnych oraz oferując studentom możliwość udziału w stażach i praktykach.