Instytut Nauk o Jakości - aktualności

Podziękowania dla prof. Ryszarda Zielińskiego. Medal „Za zasługi dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu”

30 września, 2022

W dniu 30 września 2022 r. w związku z przejściem na emeryturę pracę w Uczelni zakończył Pan Profesor Ryszard Zieliński. W tym dniu odbyło się uroczyste spotkanie pracowników Instytutu Nauk o Jakości, które było okazją do podziękowania Panu Profesorowi za długoletnią pracę naukową, działalność dydaktyczną oraz aktywność organizacyjną.

Pan Profesor Ryszard Zieliński pełnił m.in. funkcje prodziekana ds. studenckich, prodziekana ds. dydaktycznych i dziekana na Wydziale Towaroznawstwa oraz funkcję dyrektora Instytutu Nauk o Jakości, był kierownikiem Katedry Technologii i Analizy Instrumentalnej.

W dniu 12 października br. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego Pan Profesor Ryszard Zieliński został uhonorowany medalem „Za zasługi dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu”.

Dziękujemy Panu Profesorowi za wkład w rozwój Instytutu Nauk o Jakości, gratulujemy osiągnięć i życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności!