Katedra Rachunkowości Zarządczej

Pracownicy naszej Katedry wzięli udział w 70. Ogólnopolskim Zjeździe Katedr Rachunkowości

27 września, 2023

W dniach 27-29 września 2023 pracownicy naszej Katedry Pani dr hab. Małgorzata Czerny, Pan dr hab. Remigiusz Napiecek prof. UEP i Pani dr hab. Magdalena Kowalczyk prof. UEP wzięli udział w 70. Ogólnopolskim Zjeździe Katedr Rachunkowości  w Warszawie, zorganizowanym przez Szkołę Główną Handlową.

Motto tegorocznego Zjazdu brzmiało: „Kolonizacja rachunkowości: obszary – narzędzia – perspektywy”. Po obradach pierwszego dnia konferencji, pracownicy Katedr Rachunkowości z całej Polski „kolonizowali” na uroczystej kolacji piękną Bibliotekę Szkoły Głównej Handlowej.

Natomiast w drugim dniu obrad  Pan dr hab. Remigiusz Napiecek prof. UEP brał udział w panelu „Technologia jako narzędzie kolonizacji rachunkowości”. W ostatnim dniu obrad Pan dr hab. Remigiusz Napiecek prof. UEP i Pani dr hab. Magdalena Kowalczyk prof. UEP wzięli udział w panelu dyskusyjnym „Odkrywanie nowych światów wymaga odpowiednich środków – jaką rakietą w ten kosmos? Metody i obszary badań współczesnej rachunkowości”.