Studenci - aktualności

Przestrzeń Pełna Pomysłów

12 kwietnia, 2024

Mamy przyjemność ogłosić, że na Uniwersytecie Ekonomicznym rusza projekt „Przestrzeń Pełna Pomysłów”, który skupia się na mobilizacji studentów do aktywnego udziału w doskonaleniu naszego kampusu.

Naszym celem jest identyfikacja oraz skuteczne rozwiązywanie problemów występujących na terenie uczelni poprzez aktywne zaangażowanie społeczności studenckiej.

Jak możesz się zaangażować?
Przyłącz się do naszej inicjatywy od 5.04 do 19.04 kwietnia, wrzucając anonimowo swoje pomysły na poprawę przestrzeni uczelnianej do specjalnie przygotowanej „Skrzynki Pomysłów”, którą umieściliśmy w Budynku D, aby ułatwić Tobie udział w naszym projekcie.

Dlaczego warto się zaangażować?
Twoje pomysły mają potencjał przekształcania rzeczywistości uczelnianej! Każdy zgłoszony pomysł będzie przez nas rozpatrzony, a razem możemy sprawić, że nasza uczelnia stanie się jeszcze bardziej inspirującym miejscem do nauki i życia.

Zaangażuj się już dziś i spraw, by Twoje pomysły miały realny wpływ na naszą przyszłość!

Działania realizowane przez studentów w ramach projektu Działamy Społecznie 2024