Szkoła doktorska

Przewidzieć nieprzewidywalne. Wprowadzenie do metod prognozowania

Szanowni Państwo,

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu będącym owocem naszej ścisłej współpracy w zakresie krzewienia wiedzy statystycznej. W dniu 27 marca (środa) o godzinie 9:00 rozpocznie się transmisja on-line z seminarium pt.: „Przewidzieć nieprzewidywalne. Wprowadzenie do metod prognozowania”, nad którym patronat honorowy objęło Polskie Towarzystwo Statystyczne. W załączeniu przesyłam program licząc, że każdy znajdzie dla siebie ciekawy temat.

Link do transmisji seminarium: https://www.youtube.com/live/NS8GR3xsjPA?feature=shared

Wydarzenie jest promowane w mediach społecznościowych:

Będziemy wdzięczni za wsparcie promocyjne wydarzenia oraz za przekazanie tej wiadomości zainteresowanym osobom.

Oddział Polskiego Towarzystwa Statystycznego w Warszawie

Urząd Statystyczny w Warszawie