Katedra Matematyki Stosowanej

Sierpień 2022

28 sierpnia, 2022

Dr Aleksandra Rutkowska wzięła udział  w szkoleniu AACSB Faculty Standards and Tables Seminar w dniach 25-26.08.2022 r. (AP/EMEA). AACSB to  jedna z dwóch prestiżowych światowych akredytacji uczelni biznesowych, stanowi podstawę uwzględnienia i oceny uczelni m.in. w rankingach Financial Times, The Economist i in.

Publikacja artykułu: Rutkowska, A., Szyszko, M., & Pietrzak, M. B. (2022). When all we have is not enough: a search for the optimal method of quantifying inflation expectations. Economic Research-Ekonomska Istraživanja, 1-20., punkty 70 pkt, 5 year IF 3.065