Katedra Inwestycji i Rynków Finansowych

Sukces naukowy dr Tomasza Kaczmarka i prof. Kuntary Pukthuanthong

21 marca, 2024

Z ogromną przyjemnością informujemy, że artykuł dr Tomasza Kaczmarka współtworzony z prof. Kuntarą Pukthuanthong z University of Missouri, pt. „Animating Stock Markets”, został zaakceptowany do prezentacji na posterze podczas prestiżowej konferencji 6th Future of Financial Information.
Konferencja to forum dla badań na najwyższym światowym poziomie, skupiając się na przyszłości informacji finansowej. W tym roku rywalizacja była wyjątkowo zacięta – spośród 111 zgłoszonych prac, tylko 6 miało zaszczyt zostać wybranych do prezentacji w sesji posterowej. Taki sukces jest potwierdzeniem wysokiej jakości i innowacyjności prowadzonych badań, a także międzynarodowego uznania dla pracy naszego wypromowanego Doktoranta.
Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 maja 2024 na kampusie SBS Albano w Sztokholmie. Dr Tomasz Kaczmarek będzie reprezentował naszą Uczelnię. Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia i trzymamy kciuki za udaną dyskusję!