Studenci - aktualności

Weź udział w programie Virtual Exchange

8 marca, 2024

Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych zaprasza do udziału w Virtual Exchange. To rodzaj współpracy ze studentami z uczelni zagranicznych nad projektami dotyczącymi, między innymi, biznesu i zarządzania oraz rozwoju kariery zawodowej.

W tym semestrze organizowane są trzy projekty pilotażowe:

1. Social entrepreneurship (ze studentami z ESAN University, Peru)
  2. Career booster (ze studentami z Saxion University of Applied Sciences, Holandia oraz Grand ValleyUniversity of Michigan, USA)
  3. The future of Human Resource Management (ze studentami z Tasmanian School of Business and Economics, Australia)

Szczegóły w załączonej prezentacji Invitation for VE2024

Uczestnicząc w projektach, studenci będą rozwijać swoje zainteresowania biznesowe, szkolić umiejętności językowe, a przede wszystkim będą doświadczać współpracy w zespole wielokulturowym.

O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.