Katedra Zarządzania Jakością

Wizyta w ŠKODA AUTO University

27 lutego, 2024

Dr hab. Sławomir Zapłata (prof. UEP) w dniach 1-15 marca 2024 będzie przebywać w ŠKODA AUTO University w ramach projektu zatytułowanego “From quality management to business continuity – organizational resilience approach”. Pobyt w Department of Production, Logistics and Quality Management ma na celu wymianę doświadczeń dydaktycznych, naukowych oraz zainicjowanie wspólnych badań. Projekt realizowany jest w ramach konkursu “Visegrad Fellowship” i finansowany jest przez International Visegrad Fund (#62310004). Będzie to doskonała okazja do zacieśnienia międzynarodowej współpracy akademickiej!