Wiadomości BOS

Wybory specjalności na studiach stacjonarnych drugiego stopnia poinżynierskich

12 marca, 2024

Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia poinżynierskich (1 semestr)
(kierunki: jakość i rozwój produktu, zarządzanie i inżynieria produkcji)

W dniach 18-24 marca 2024 roku odbędą się wybory specjalności dla studentów I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia (poinżynierskich), studiujących na kierunkach: jakość i rozwój produktu oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Specjalność będzie można wybrać poprzez system USOSweb. Po upływie terminu formularz zapisów nie będzie aktywny. Zasady zapisów można pobrać ze strony, a z opisem specjalności można zapoznać się na stronie internetowej Biura Obsługi Studenta.

Informacja o terminach spotkania informacyjnego w sprawie wyboru specjalności zostanie przekazana mailem.