Ukończenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu rozpoczyna nowy etap w Waszym życiu. Wchodzicie w okres intensywnego życia zawodowego, nowych wyzwań osobistych, nowych marzeń i zamierzeń. Absolutorium to jedna z ostatnich okazji do spotkania się tym razem online z wykładowcami i przyjaciółmi. To czas na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i planowanie kolejnych.

Uczelnia dołoży wszelkich starań, aby były to wyjątkowe chwile dla Was i Waszych bliskich, i chce w nich Wam towarzyszyć. 
Uroczystość udzielenia absolutorium odbędzie się 10 lipca o godz. 10.00 na platformie ZOOM. 

Do wygłoszenia wykładu podczas uroczystości zaprosiliśmy szczególnego gościa - naszego absolwenta Mateusza Juszczaka.
 

O otwartości i interdyscyplinarności: jak budować swoją przewagę na rynku pracy?
Jakich konkretnie umiejętności wymagają dzisiejsze firmy od absolwentów? Na co zwracają uwagę szefowie? Jak wykorzystać wiedzę zdobytą na UEP, by pozytywnie wyróżnić się już w pierwszym dniu pracy? Jak konkretnie spożytkować swój potencjał i kwalifikację, żeby osiągnąć sukces? 
Koniecznie wysłuchajcie wykładu naszego absolwenta, prezesa zarządu Laparo, który podzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi i zdradzi, jakich uzdolnień, zachowań i kompetencji oczekują od swoich pracowników menedżerowie i właściciele firm. Ten wykład pomoże znaleźć się wśród najlepszych!Mateusz Juszczak 
  • Współzałożyciel i Prezes Zarządu Laparo Sp. z o.o., firmy projektującej i sprzedającej symulatory medyczne w ponad 90 krajach świata.
  • EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowy Biznes oraz zdobywca Nagrody Specjalnej za ekspansję międzynarodową konkursu EY Entrepreuner of the Year 2019.
  • Dwukrotny laureat rankingu  „Forbes 30 under 30” w roku 2019 oraz 2020.
Zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia!
Masz pytania?
Napisz do nas: fue@ue.poznan.pl