Aktualności

Sales Consulting Trainee Programme

To innowacyjny program stażowy w obszarze sprzedaży, który stawia na samodzielność i pro aktywne podejście.

Stażyści przechodzą przez kompleksowy proces, który wdraża w sposób działania i uwarunkowania firmy, otrzymują dostęp do pełnego know-how i wsparcie doświadczonych osób. W czasie stażu mają możliwość uczestnictwa w rozwoju portfela usług DB Schenker Logistics, realizując samodzielnie projekty sprzedażowe. Nasz program odpowiada na potrzeby studentów i umożliwia im rozwój.


Nasi Stażyści mają zapewnione kompleksowe wsparcie i opiekę, w ramach programu samodzielnie przeprowadzają własne programy sprzedażowe przy wsparciu doświadczonego pracownika. Pierwsza i druga edycja programu zakończyły się dużym sukcesem.


W wyniku rekrutacji zostało przyjętych w sumie 24 stażystów, z czego 80 % po zakończeniu stażu otrzymało oferty pracy w firmie.


Sales Consulting Trainee Programme jest skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier). Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa 3 miesiące, a w ciągu jego trwania stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie i ścieżkę kariery w firmie.
Aby wziąć udział w rekrutacji, kandydaci od 20 stycznia do 31 marca 2014 roku powinni wypełnić formularz aplikacyjny w języku angielskim, link znajdziesz poniżej:

 

http://www.dbschenker-student.pl/kariera/program-stazowy-sctp