Wspólnie z Santander Bank Polska S.A. serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zatytułowanych „Od pomysłu do własnego biznesu”.

Celem warsztatów "Od pomysłu do własnego biznesu", realizowanych wspólnie przez wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz przedstawicieli banku Santander Polska S.A., jest przekazanie praktycznej wiedzy i narzędzi osobom zakładającym własną firmę.

Kandydat musi posiadać status studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia). W trakcie zajęć konieczne jest korzystanie z komunikatora internetowego Microsoft Teams, działającej kamery oraz mikrofonu.

Design thinking i tworzenie modeli biznesu (model canvas).

Metoda tworzenia innowacyjnych produktów, usług i modeli biznesu.

Zapisz się na warsztat online:

Kiedy? 25.11. 2020 r.

O której godzinie? 16:30 - 18:00

Masz pytania? Napisz do nas: jobtalk@ue.poznan.pl