UEP na Targach Edukacyjnych w Poznaniu

Uczniowie szkół średnich tłumnie odwiedzali stoisko UEP na Targach Edukacyjnych, które odbywały się w dniach 8-10 marca 2024 na MTP.

Maturzyści mogli zapytać o zasady rekrutacji, przedmioty wykładane na poszczególnych kierunkach, koła naukowe, stypendia, możliwości wyjazdu za granicę w ramach wymian międzynarodowych, czy też samą atmosferę studiowania. Dowiadywali się o tym z najlepszego z możliwych źródła: od samych studentów UEP, którzy odpowiadali na każde pytanie. Kandydaci otrzymywali katalogi z kompleksowo opisaną ofertą studiów, aby dobrze zapoznać się z informacjami o kierunkach i sposobie aplikowania na studia.

Zainteresowanie studiami na naszej uczelni jest duże, ponieważ zajmujemy wysoką pozycję w rankingach, a nasi absolwenci cieszą się dużym uznaniem wśród pracodawców. Jesteśmy wysoko oceniani za jakość nauczania i jego praktyczny charakter, i dajemy ogromne możliwości rozwoju zawodowego po studiach. Zgodnie z badaniami niezależnych instytucji absolwenci UEP należą do najlepiej zarabiających w skali całego kraju.

Zobacz relację z targów tutaj

Kandydaci mogli odbyć również wirtualną wycieczkę po przestrzeniach UEP w okularach VR, którą przygotowała firma Beyond Scan. Wirtualny spacer można obejrzeć tutaj

Wszystkich, które chcą zwiedzić uczelnię w formie offline, zapraszamy 24 marca na Drzwi Otwarte!

UEP na Targach Edukacyjnych w Poznaniu