Aktualności

Prof. Ewa Mińska-Struzik i prof. Katarzyna Szarzec w Prezydium Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN

Dwie naukowczynie z UEP zostały powołane w skład Prezydium Komitetu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Dzień UEP 20204

Wernisaż wystawy z plakatami o tematyce ekonomicznej, debata "Pracodawca partnerem pracownika" i piknik akademicki stanowiły punkty programowe Dnia UEP.

Modelowanie behawioralne – wyzwania i szanse

Wykład otwarty pt. „BaseModel: wprowadzenie do modelowania behawioralnego” poprowadził Ksawery Smoczyński, Machine Learning Engineer w Synerise BaseModel, absolwent naszej Uczelni oraz jeden z założycieli SKN Data Science.

Zaproszenie Uniwersytetu Medycznego do udziału w badaniach dla pracowników UEP

Trwa rekrutacja do projektu naukowego pt. "Wpływ diety o niskiej zawartości zaawansowanych końcowych produktów glikacji na zdrowie kości i parametry kardiometaboliczne u otyłych kobiet po menopauzie: randomizowane badanie kontrolne"

Dr Aneta Chodakowska na warsztatach Science for Policy

W dniach 23-24 kwietnia dr Aneta Chodakowska reprezentowała naszą Katedrę oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na warsztatach Science for Policy zorganizowanych przez Polską Akademię Nauk i Wspólne Centrum Badawcze (Joint Research Center).