Wszechstronna śpiewaczka operowa młodego pokolenia, specjalizująca się w wykonawstwie muzyki barokowej, współczesnej i szeroko pojętej kameralistyce.

  

- założycielka i solistka zespołu barokowego ensemble Toccante,

- współzałożycielka i cantus primus zespołu solistów Artis Sonus

- doktorantka Akademii Muzycznej w Poznaniu,

- Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu,

- Prezes Fundacji Świat Możliwości,

- Stypendystka Marszałka Wielkopolski w dziedzinie kultury (2012).

 

Aktywnie koncertuje będąc solistą na takich festiwalach jak m.in. Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie, Leszno Barok Plus w Lesznie, Poznańska Wiosna Muzyczna, Festiwal Muzyki Haendla w Poznaniu, Europa Cantat w Szczecinie, Opera Know How w Poznaniu, Stabat Mater Dolorosa w Mosinie, Kameralny Poznań. Współpracuje regularnie z Poznańską Orkiestrą Barokową i z orkiestrą barokową Accademia dell’Arcadia.

 

W 2016 roku założyła zespół barokowy ensemble Toccante, w którego skład wchodzi głos (sopran), flet traverso, skrzypce barokowe, wiolonczela barokowa i klawesyn. Z zespołem koncertuje w kraju i za granicą.

Ma na swoim koncie wiele nagrań płytowych.

Z zespołem solistów Artis Sonus występowała m.in. w Sankt Petersburgu (2015) na festiwalu Gwiazdy Białych Nocy, którego dyrektorem artystycznym jest Valery Gergiev. Po tym występie zespół otrzymał znakomite recenzje.

 

Od początku 2016 roku pełni funckję Prezesa Fundacji Świat Możliwości, dla której zdobyła już liczne dotacje , dzięki którym organizuje koncerty muzyki kameralnej, barokowej i współczesnej. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem festiwalu Stabat Mater Dolorosa w Mosinie oraz festiwalu muzyki G. F. Haendla Haendel 2017.

  

Współpracuje regularnie z młodymi kompozytorami będąc prawykonawcą ich dzieł, m. in. z wybitną kompozytorką Ewą Fabiańską – Jelińską, nagradzaną w prestiżowych konkursach na całym świecie.

 

Stale doskonali swój warsztat techniczny i interpretacyjny biorąc aktywny udział w kursach mistrzowskich takich artystów jak Cecilia Bartoli, Silvana Bazzoni, Teresa Żylis – Gara, Elizabeth Vidal, Olga Pasiecznik, Jadwiga Rappé, Anna Radziejewska, Helena Łazarska czy Eva Blahova.


Zanim ukończyła studia wokalno-aktorskie na poznańskiej Akademii Muzycznej w klasie prof. Antoniny Kowtunow (2010), uzyskała tytuł magistra nauk prawnych na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów prawniczych była solistką Chóru Uniwersyteckiego UAM pod dyrekcją Jacka Sykulskiego, z którym dała blisko 400 koncertów na całym świecie. Była solistką licznych tras koncertowych m. in. w Chinach, Japonii, na Tajwanie, w USA, Kanadzie, Niemczech, Holandii i Belgii, Ukrainie, a także solistką w trasach koncertowych z Poznańskim Chórem Chłopięcym.


W trakcie studiów wokalnych zadebiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu rolą Adeli w Zemście Nietoperza Johanna Straussa i od tego czasu jest solistką tego teatru. Ma na swoim koncie ponad 180 zagranych spektakli. Ma na swoim koncie wykonanie m. in. takich partii jak: Zuzanna w Weselu Figara W. A. Mozarta, Kleopatra w Juliuszu Cezarze G. F. Handla, Arsena w Baronie Cygańskim J. Straussa, Walentyna w Wesołej Wdówce F. Lehara i wiele innych. Z czasem jej pasja ukierowała się przede wszystkim na muzykę baroku, w której obecnie się specjalizuje