Nagrody i osiągnięcia studentów i absolwentów

Jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego III stopnia w kategorii „Student”

Mgr Karol Fabisz otrzymał Jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego III stopnia w kategorii „Student”. 

Stypendium to przyznawane jest corocznie i ma charakter szczególnego wyróżnienia oraz gratyfikowania osoby, która osiągnęła znaczący sukces związany z naukąi edukacją.

 


 

Karol Fabisz jest doktorantem w Katedrze Informatyki Ekonomicznej, studiuje na I roku studiów doktoranckich na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej (absolwent studiów magisterskich na WIGE 2012/2013). 

 

Osiągniecia stypendysty: Współautor 3 artykułów (jeden opublikowany oraz dwa w recenzji). Praca magisterska oceniona na ocenę celującą. Wziął udział w dwóch projektach realizowanych przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej (krajowym i międzynarodowym). Reprezentował UEP wraz z zespołem w konkursach: Google Online Marketing Challenge 2012 (półfinalista) oraz Uniwersytet Ernst & Young 2011 (półfinalista). Finalista (indywidualnie) konkursu krajowego Studenckie Gwiazdy Sprzedaży 2013. Wziął udział w „Sumer School Service Science” (org. Katedra Informatyki Ekonomicznej) oraz praktykach studenckich.

 

Gratulujemy !!