Arjo jest liderem wśród przedsiębiorstw dostarczających innowacyjne rozwiązania i produkty do sektora medycznego na całym świecie. Jesteśmy zobowiązani do poprawy codziennego życia ludzi dotkniętych ograniczoną mobilnością oraz wyzwaniami zdrowotnymi związanymi z wiekiem. Dzięki naszym produktom i rozwiązaniom zapewniającym ergonomiczną obsługę pacjenta, higienę osobistą, dezynfekcję, diagnostykę oraz skuteczne zapobieganie odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej, pomagamy specjalistom z sektora opieki zdrowotnej stale podnosić standardy bezpiecznej i godnej opieki. Urządzenia Arjo to wysoka jakość i efektywność opieki w szpitalach, placówkach opieki i innych zakładach opieki zdrowotnej.

Arjo zatrudnia ponad 5 900 pracowników na całym świecie oraz dostarcza swoje produkty do klientów w ponad 70 krajach. Polski oddział firmy znajduje się w podpoznańskich Komornikach i jest jednocześnie największą fabryką sprzętu Arjo na świecie. Zatrudniają ponad 700 pracowników i cały czas się rozwijają.

Są młodym, ambitnym zespołem i stawiają na ciągły rozwój. Dbają o to, aby każdy z pracowników mógł w równym stopniu tworzyć przyszłość ich firmy.


www.arjo.com