Wykład pt. "Efekt Domina, czyli jak mądrze pomagać?" odbył się w poniedziałek, 12 maja, o godz. 15:00 w sali 236A.

 

Wykład organizowany był w ramach projektu „Kadry dla Gospodarki”, realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Wcześniej w ramach wykładów otwartych KdG gościliśmy na UEP m.in. Mateusza Morawieckiego (BZ WBK) oraz Wojciecha Kruka (Kruk SA).  

Dominika Kulczyk, założycielka i prezes fundacji Kulczyk Foundation oraz autorka popularnego telewizyjnego programu „Efekt Domina” opowiedziała o tym, jak działają organizacje pozarządowe oraz o znaczeniu wolontariatu. W trakcie wykładu „Efekt Domina, czyli jak mądrze pomagać", Dominika Kulczyk podzieliła się z audytorium swoimi doświadczeniami, zdobytymi podczas realizacji licznych międzynarodowych projektów pomocowych. Opowiedziała, na czym polega praca wolontariusza, jak działają organizacje pozarządowe oraz w jaki sposób warto pomagać potrzebującym. Podczas wystąpienia Dominikę Kulczyk wsparła swoją obecnością Rana Gabi, która jest pracownikiem misji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej w Libanie.

Kulczyk Foundation pomaga organizacjom pozarządowym i ludziom efektywnie pomagać. Wspiera projekty infrastrukturalne i inwestycje społeczne w krajach rozwijających się. Dba o to, by ci, którzy otrzymują pomoc, dostali również wsparcie i know how niezbędne do tego, by dalej samodzielnie zmieniać swój los. Kulczyk Foundation pomaga innym pomagać, wychodząc z przekonania, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok.

www.kulczykfoundation.org.pl
www.facebook.com/kulczykfoundation