Bądź na bieżąco!

Nowe limity punktów z dnia 24 lipca 2019 r. oraz informacja o kolejnym etapie rekrutacji

https://e-dziekanat.ue.poznan.pl/rekrutacja/
Dnia 24 lipca 2019 r. zatwierdzone zostały nowe, obniżone limity punktów rankingowych kwalifikujące do drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego (składania dokumentów) na rok akademicki 2019/2020.

Limity punktów zostały opublikowane w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na stronie głównej zgłoszenia, w miejscu pod statusem kandydata, w formacie:
liczba punktów wymaganych (Punkty wym.)  /  liczba punktów uzyskana przez kandydata na danym kierunku studiów (zdobyte).

Kandydaci, którzy na danym kierunku studiów uzyskali liczbę punktów równą bądź wyższą od wymaganej, zostali zakwalifikowani do drugiego etapu rekrutacji.
Status takich kandydatów na ich kontach rekrutacyjnych został zmieniony na „Kandydat zakwalifikowany do składania dokumentów.” [aby sprawdzić swój status  zaloguj się poprzez link na górze strony ]
Warunkiem przyjęcia na studia takich kandydatów jest złożenie w Uczelni kompletu dokumentów w terminie do 2 sierpnia br. Nieprzekazanie dokumentów będzie traktowane jako rezygnacja z podjęcia studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.


UWAGA !

Przyjęte dnia 24 lipca 2019 r. limity punktów nie są ostateczne i mogą ulec obniżeniu. Informacja o ewentualnej obniżce punktów rankingowych oraz wolnych miejscach na poszczególnych kierunkach studiów pojawi się po 2 sierpnia 2019 r.