W 2009 roku skończył kierunek przedsiębiorczość w małej i średniej firmie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. A już w 2013 odebrał tytuł Przedsiębiorcy Roku Ernst&Young w kategorii Nowy Biznes. Dziś współzarządza swoją spółką Currency One SA, która ma ponad 50% udziałów w rynku i jest operatorem dwóch najpopularniejszych serwisów wymiany walut w sieci – Walutomat.pl i Internetowykantor.pl.

 

Współtwórca Internetowykantor.pl – pierwszego w Polsce kantoru online, najpopularniejszej platformy wymiany walut w internecie. Serwis daje możliwość bezpiecznej, szybkiej i taniej wymiany walut. Aby z niego korzystać, wystarczy mieć konto walutowe, które w większości banków można założyć przez internet w kilka minut. Z e-kantoru korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, szczególnie kredytobiorcy i turyści. Serwis sprzężony jest z systemami 22 banków, do których klienci mają bezpłatne przelewy. Przyjmuje również przelewy bezpośrednio z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Szwajcarii. 90% transakcji odbywa się w mniej niż 15 minut.Serwis ma ponad 99% pozytywnych opinii w niezależnym serwisie opineo.pl. W 2013 r. obroty Internetowykantor.pl wyniosły ponad 3,2 mld zł.  

 

Innowator e-biznesu i usług finansowych. Laureat nagród biznesowych. Wraz z Łukaszem Olkiem, z którym stworzył Internetowykantor.pl, został uznany za jednego z najbardziej kreatywnych Polaków w rankingu magazynu Brief.


Strona internetowa: http://currency-one.com/