Tradycyjnie już podsumujemy rok akademicki z naszej, czyli sportowej strony. Chociaż nie, w tym roku zmieniamy nieco tradycję – Gala Sportu odbędzie się, nie jednocześnie z Galą Viktorii, lecz połączona zostanie z Balem Sportowca.
Wydarzenie to odbędzie się 31.01.2015r. o godz. 18:00 w Centrum Wykładowo – Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej.

Bal Sportowca organizowany jest przez AZS Poznań z okazji 95-lecia jej działalności. Nie ma co, trzeba zatem uczcić ten jubileusz! Gala Sportu jest imprezą otwartą, na którą zapraszamy wszystkich, a przede wszystkim tych, którzy są zainteresowani, kto zasługuje na największy aplauz w związku ze swoimi osiągnięciami sportowymi w ubiegłym roku akademickim.


Podsumowując, na Gali Sportu wybierzemy najlepszego sportowca, czyli osobę, która reprezentując KU AZS UEP zdobyła największe osiągnięcia sportowe. Ponadto wybierzemy również najpopularniejszego sportowca i najlepszego trenera. Tutaj zaczyna się Wasze zadanie! To Wy decydujecie, kto zdobędzie tę statuetkę. Wystarczy tylko wypełnić ankietę, która zawiera tylko te dwa pytania. Zagłosuj i przyczyń się do uhonorowania naszych sportowców i trenerów!
[link do ankiety]

My natomiast jeszcze raz zapraszamy wszystkich na Galę Sportu, gdzie ogłosimy wyniki tego mini-plebiscytu !