NZS jest organizacją studencką działającą w duchu patriotycznym z ponad 40-letnią historią. Tworzą ją młodzi ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni i niezaspokojonej ciekawości świata. Dzięki swoim działaniom NZS wspiera kulturalny, naukowy i społeczny rozwój studentów, a gdy jest to potrzebne, walczy również o ich prawa.

Organizujemy – Pokazujemy – Tworzymy – Dyskutujemy.
Ważne są dla nas zarówno sprawy lokalne, uczelniane, jak i krajowe, nierzadko wymagające współpracy z biznesem, fundacjami, innymi organizacjami ogólnopolskimi i ministerstwami.

Kto może działać w NZS?
Każdy student, który ma ambicję zostawiania rzeczywistości lepszej, niż ją zastał!

Zastanawiasz się, jak aktywnie spędzić czas w trakcie studiów, jak zadbać o samorozwój, o dobre wpisy w CV lub umiejętności, które pomogą Ci w znalezieniu pracy?

A może chcesz nawiązać nowe znajomości, poznać ludzi z całego kraju, zorganizować największą akcję honorowego oddawania krwi w Polsce oraz możliwie Nie Zmarnować Studiów?

BINGO!

Trafiłeś w przysłowiową "dychę"! NZS UEP, czyli Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przeprowadza rekrutację dwa razy do roku - jesienią i wiosną. Jeśli pragniesz dołączyć do naszej organizacji i być na bieżąco, zajrzyj na nasze social media:

 Facebook   Instagram

 Nie Zmarnuj Studiów!