Jeśli chcecie dowiedzieć się coś więcej o naszej aktualnej działalności odwiedźcie nasze profile na social media:

      facebook

instagram

Przewodnicząca
Angelika Grad
tel: 605 533 176
email: angelika.grad@nzs.org.pl

 

Sekretarz
Natalia Pawlak
tel: 507 727 119
email: natalia.pawlak@nzs.org.pl

Wiceprzewodnicząca ds. Finansów
Agnieszka Górska
tel: 666 941 585
email: agnieszka.gorska@nzs.org.pl

 

Wiceprzewodniczący ds. PR
Dawid Sojka
tel: 883 605 400
email: dawid.sojka@nzs.org.pl

 

Wiceprzewodnicząca ds. Projektów
Anna Lambryczak
tel: 604 328 407
email: anna.lambryczak@nzs.org.pl

 

Pełnomocnik ds. HR
Aleksandra Ziora
tel: 509 664 054
email: aleksandra.ziora@nzs.org.pl

 

Pełnomocnik ds. Partnerów
Mateusz Weiss
tel: 734 401 443
email: mateusz.weiss@nzs.org.pl


Możecie  odwiedzić nasze biuro, pokój 03 w budynku C.